AJA FiDO-TR 1-Channel 3G-SDI/LC Single-Mode LC Fiber Transceiver

kr 6 186 eks. mva.

Bestillingsvare
+

Beskrivelse

AJA FiDO-TR 1-Channel 3G-SDI/LC Single-Mode LC Fiber Transceiver

AJA FiDO-TR 1-Channel 3G-SDI/LC Single-Mode LC Fiber Transceiver is small enough to fit behind a monitor, in the back of a rack, or directly on a camera rig.

Features:

  • 1-Channel 3G-SDI/LC Single Mode LC Fiber Transceiver
  • Duplex connection (LC connector)
  • 3G/HD/SD-SDI input and output
  • Bidirectional, dual channel fiber
  • Uses 5-20VDC power (DWP-U-R1 universal power supply included)
  • Five year warranty

Endringer i teknisk spesifikasjon kan forekomme. Teknisk spesifikasjon fra leverandør: AJA

Kontakt oss gjerne for spørsmål om våre produkter. Vi hjelper deg med å velge de rette tekniske løsningene for din bedrifts behov. Du kan kontakte vårt salgsteam direkte ved å sende e-post til sales@mediability.com. Se øvrig kontaktinformasjon her.